Tee, 4" 1502 MxF x 2" 1502 F, 15000 psi, STD Service
Shipping calculated at checkout.
TEE 4" FIG 1502 MxF x 2in FIG 1502 F DET INTEGRAL 15000PSI Standard SERVICE
Payment & Security
Payment methods
  • American Express
  • Apple Pay
  • Bancontact
  • Diners Club
  • Discover
  • Google Pay
  • iDEAL Wero
  • Mastercard
  • Shop Pay
  • Visa
RDI